Sezon 2019

Jak minął kolejny rok fotografowania ślubów? 

Pracowicie! Dwanaście miesięcy na pełnych obrotach. Kilkadziesiąt fotograficznych realizacji – a tym śluby, reportaże, eventy, reklama, sesje indywidualne… w sumie ponad 70000 wykonanych zdjęć! Rok 2019 minął mi tak szybko, że zorientowałem się dopiero po jego zakończeniu 😉 

Postanowiłem umieścić wpis z wybranymi ujęciami ślubnymi. Czy to są moje najlepsze zdjęcia ślubne z tego roku? Myślę, że nie. Wybór kadrów jest całkowicie subiektywny. Jakkolwiek, do swoich prac podchodzę bardzo krytycznie i zawsze dostrzegam coś co można było by zrobić lepiej, to starałem się wybrać te, moim zdaniem, najciekawsze. Każda poznana para młoda zasługuje na oddzielny wpis, każda to indywidualna historia, wyjątkowi ludzie i emocje, które zostaną z nimi na zawsze. Jednak jako, że nie jestem mistrzem pisania i przychodzi mi ono z wielkim trudem, musicie zadowolić się samymi fotografiami. Trochę obszerniejsze relacje fotograficzne z niektórych z wykonanych przeze mnie ślubów możecie znaleźć w mojej galerii ślubnej.

Poprzedni rok był pełen nowych ciekawych wyzwań i jeszcze ciekawszych realizacji. Udało mi się wdrożyć nowe pomysły, które siedziały mi w głowie od dawna. Dzięki moim klientom poznałem nowe miejsca oraz doświadczyłem ciekawych inspirujących przeżyć. Ciągły rozwój jest kluczem do sukcesu. Dlatego z każdego zlecenia próbuję wyciągnąć wnioski, które poprawią mój warsztat fotograficzny. Całą moc minionego roku chcę wykorzystać w nowym 2020. Już kiełkują w głowie nowe pomysły fotograficzne i mam nadzieję, że jak najwięcej uda mi się ich zrealizować. Zeszłoroczny bagaż doświadczeń skłonił mnie również do zmian w ofercie, dzięki czemu będę mógł elastyczniej dostosować się do potrzeb par młodych.

Prywatnie, rok 2019 upłynął mi pod znakiem spokoju i stabilizacji. Chociaż z tym spokojem to jednak było różnie – dzieci rosną (dynamika życia rodzinnego jest ciągłą zmienną) i są momenty kiedy ciężko jest pogodzić życie prywatne i zawodowe. Jednak nie ukrywam , że to pierwsze stawiam na podium. W 2020 roku zapowiada się trochę przygód, trochę zmian – na pewno będzie ciekawy.

Jakie mam postanowienie na nowy rok? Takie jak zawsze – będę robił swoje najlepiej jak potrafię! Za każdym razem staram się dawać z siebie jak najwięcej, by zadowolić swoich klientów i mam nadzieję, że w kolejnym roku wycisnę ponad 100% normy 🙂

 

Jeśli chcesz porozmawiać o współpracy lub masz pytania - zadzwoń!

+48 515 232 515

Kuba Zdanowicz Fotografia