Fotografia biznesowa

Jednym z podstawowych elementów w biznesie jest odpowiedni, przyciągający wizerunek

Zdjęcia reklamowe

Dobre zdjęcia firmowe obrazują produkt lub usługę klientom, dlatego stanowią klucz do zbudowania pozytywnego wizerunku. Niezależnie od branży, jestem w stanie pomóc Tobie w osiągnięciu sukcesu. Wykonuje sesje biznesowe na terenie Olsztyna i nie tylko. Mogą ona służyć np. do przedstawienia oferty, ale także służyć w innego rodzaju działaniach
marketingowych, przedstawiając codzienne funkcjonowanie firmy lub dokumentując ważne wydarzenia.

Dobrze wykonane zdjęcia sprzedają! Mając bogate doświadczenie i doże pokłady kreatywności chętnie wykonam dla Państwa nieszablonowe i przyciągające wzrok fotografie.

9

Fotografia produktowa (packshot)

Są to proste zdjęcia na jednolitym tle, których głównym zadaniem jest przedstawienie produktu takiego jakim jest. Dobrze oświetlone zdjęcia z bogactwem detali pokażą produkt z najlepszej strony.
9

Fotografia katalogowa i reklamowa

Jest to bardziej złożony rodzaj fotografii produktowej, w której w kreatywny sposób wykorzystuje się oświetlenie oraz najróżniejsze stylizacje stylizacje, nierzadko z udziałem modela.
9

Fotografia architektury oraz wnętrz

Ten typ fotografii wymaga dużej precyzji oraz kreatywności aby wykonane zdjęcie pomogło odbiorcy „przenieść się” w oglądaną przestrzeń. Najważniejszy jest odpowiedni dobór perspektywy oraz światło, które stworzy pożądany klimat.
9

Fotografia kulinarna

Ten typ fotografii ma w zasadzie jedno zadanie – wykonane zdjęcie musi być „smaczne”. Czy to będzie pojedynczy pucharek lodów, czy skomplikowana aranżacja pełna smakowitości, wykonana fotografia ma oddziaływać na zmysły
9

Fotografia wizerunkowa

Indywidualny portret biznesowy jest niezbędny w kontakcie z klientem. Zazwyczaj to on odpowiada ze pierwsze wrażenie w kontakcie z klientem. Są to zdjęcia mocno spersonalizowane i powinny częściowo oddawać charakter fotografowanej osoby.
9

Reportaże

Bardzo użytecznym typem fotografii w działaniach marketingowych jest reportaż. Pomaga odbiorcy poznać firmę od środka. Reportaż może być też elementem dokumentacji ważnych wydarzeń, jak jubileusze, podsumowania czy wdrażanie nowych etapów rozwoju.

Jeśli chcesz porozmawiać o współpracy lub masz pytania - zadzwoń!

+48 515 232 515

Kuba Zdanowicz Fotografia