kursy i szkolenia fotograficzne

Zapraszam do skorzystania z oferty kursów i szkoleń fotograficznych

 

Lata moich doświadczeń i wiedza są do dla Was do zdobycia na wyciągnięcie ręki. Postanowiłem wprowadzić do swojej oferty szkolenia fotograficzne, by móc podzielić się tym, czego kiedyś uczyli mnie inni fotografowie i tym, co przyszło do mnie jako naturalna praktyka zawodowa.

Swoje zaproszenie kieruję do poczatkujących pasjonatów fotografii, osób chcących doskonalić swój dotychczasowy warsztat oraz do tych, którzy potrzebują umiejetności fotografowania w swoim miejscu pracy.

Gwarantuję rzetelne przekazanie wiedzy w oparciu o miłą i partnerską atmosferę. Szkolenia organizuję dla osób indywidualnych oraz grup. Termin i czas trwania nauki ustalamy wspólnie. Staram sie elastycznie i indywidualnie podchodzić do każdego szkolenia.

Zdjęcie studia fotograficznego

KURS PODSTAW FOTOGRAFII

Kurs kieruję do osób zaczynających swoją przygodę z fotografią. W trakcie 8 godzin spotkań pomogę zapoznać się z aparatem i jego możliwościami. Przekażę wiedzę dotyczącą poprawnego doboru ekspozycji i kadru. Podpowiem jak fotografować i jak szukać coraz lepszych kadrów.

SZKOLENIE Z FOTOGRAFII NIERUCHOMOŚCI

Szkolenie jest przewidziane dla osób zawodowo zajmujących się obrotem i obsługą nieruchomości. Umiejetność atrakcyjnego prezentowania pomieszczeń jest jednym z kluczowych elementów w pozyskaniu klienta. W trakcie indywidualnych spotkań pokażę, jak wykonywać zdjęcia, które zwrócą uwagę.

SZKOLENIE Z FOTOGRAFII PRODUKTOWEJ

Jeśli zajmujesz się sprzedażą w internecie lub prowadzisz małą manufakturę to moje szkolenie jest dla Ciebie. Pokażę Ci jak ustawić światło i aparat oraz przygotować aranżację. Przejdź na wyższy poziom i zaprezentuj swoje produkty w nowej jakości.

KURS  – PODSTAWY FOTOGRAFII STUDYJNEJ

Masz już doświadczenie w fotografii i chcesz się dalej rozwijać, ale brakuje Ci miejsca i sprzętu? Z przyjemnością rozwinę Twoje umiejętności o fotografowanie w studio. Seria indywidualnych spotkań zapozna Cię z wyposażeniem i możliwościami atelier fotograficznego.

KURS FOTOGRAFII PORTRETOWEJ

Chcesz fotografować ludzi? Nauczę Cię wykonywać wspaniałe portrety zarówno w studio jak i przestrzeni otwartej. Pokażę Ci ważne aspekty fotografii portretowej i nauczę wykorzystywać światło, aby uzyskać na fotografii pożądany efekt.

KURS PODSTAW OBSŁUGI ADOBE PHOTOSHOP I LIGHTROOM

Fotografujesz, ale chcesz nauczyć sie samodzielnej obróbki swoich zdjęć? Zapraszam na kurs w trakcie, którego nauczę Cię podstaw w zakresie kreatywnego wykorzystania oprogramowania Lightroom i Photoshop. Od podstaw do zaawansowanej obróbki.

Jeśli chcesz porozmawiać o współpracy lub masz pytania - zadzwoń!

+48 515 232 515

Kuba Zdanowicz Fotografia