Minisesje z okazji dnia kobiet

Zapraszam serdecznie do mojego studio na minisesje zdjęciowe w okazji Dnia Kobiet

 

Specjalnie na tę okazję przygotowałem dla Pań dwie aranżacje. Pierwsza elegancka, zdominowana przez motywy roślinne, a druga naturalna, gdzie głównym walorem jest światło dzienne z wielkiego okna. Dzięki temu możecie przygotować sobie różne stylizacje, które podkreślą Waszą kobiecość.

Terminy sesji zdjęciowych to 26-28.02.2021 oraz 05-07.03.2021. Godziny zapisów dla każdego dnia to 10:00, 11:30, 13:00, 14:30, 16:00. Sama minisesja trwa około godziny, a zapas czasu pozwala mi przygotować stanowisko pomiędzy zdjęciami. W tym czasie wykonam zdjęcia na obu planach zdjęciowych.

Jako efekt sesji otrzymajcie 6 starannie przygotowanych ujęć w formie wydruków 15×23 oraz w postaci pliku elektronicznego w wysokiej rozdzielczości. Zdjęcia zostaną poddane profesjonalnemu, lecz delikatnemu retuszowi. Staram się w moich zdjęciach zawrzeć jak najwięcej naturalnego piękna. Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia to ok 2 tygodni. Oczywiście postaram się przekazać je w jak najkrótszym czasie.

Koszt minisesji to 200 zł brutto. Płatność odbędzie się na miejscu w dniu wykonywania zdjęć.

Sesje będą odbywały się w moim studio w Olsztynie przy ul. Pileckiego 2.

Poniżej znajdują się wyjaśnienia dotyczące zasad organizacyjnych minisesji.

 

Chcąc pomóc w przygotowaniu się do sesji, poniżej umieściłem podstawowe zasady organizacyjne i wskazówki.
 • Do studia zapraszam na umówione godziny. Budynek, w którym znajduje się studio jest zamknięty dla osób z zewnątrz w związku z tym w momencie przybycia na umówiona godzinę będę prosił o telefon do mnie – wtedy zejdę do Was i wpuszczę do obiektu.
 • W studio znajduje się miejsce, w którym możecie komfortowo przygotować się do zdjęć, przebrać lub poprawić makijaż. Przy okazji tej mini sesji nie korzystamy z usług wizażystki. W przypadku chęci skorzystania z takiej usługi zapraszam do indywidualnie planowanych sesji poza akcją z okazji dnia kobiet.
 • Rezerwacji terminu można dokonać telefonicznie, mailowo lub przez profil na Facebooku. Na podstawie wolnych terminów ustalimy konkretny dzień i godzinę.
 • Na sesję można przyjść z osobą towarzyszącą. Proszę o wcześniejszą informację, w jakim charakterze wystąpi druga osoba i czy będzie się wiązało z wykonywaniem dodatkowych ujęć.
 • Istnieje możliwość dokupienia większej ilości ujęć, niż zakładana w ramach minisesji. Każde kolejne ujęcie to koszt 50 zł. Dodatkowe odbitki do ujęć lub wydruki ustalane są indywidualnie.
 • Dla swoich gości przygotuję skromny, słodki poczęstunek oraz kawę, herbatę i napoje zimne.

 

Jak się przygotować do minisesji?

Najważniejsze to być sobą. Każdy z nas jest inny i na tym polega nasza fantastyczność. W swoich aranżacjach stawiam na naturalność, ekspresję i swobodę. Pamiętaj – dobre nastawienie to podstawa. 

Oto kilka wskazówek z mojej strony, które możesz (ale nie musisz :)) wykorzystać w trakcie przygotowań do mini sesji:

 • Wyśpij się! Bycie odprężonym i wyspanym to podstawa! To również dobry humor dlatego do sesji podejdź na luzie. 
 • Zwolnij! Jeżeli na sesję umawiasz się np. po pracy, postaram się o chwilę odprężenia przed sesją przy kawie i ciastku. 
 • Zastanów się jak chcesz być uwieczniona! To pamiątka na całe życie. Zachęcam do przygotowania kilku stylizacji, które możesz zmieniać w trakcie sesji. Sukienka, t-shirt i jeansy, koszula oversize – te ubiory zawsze są w modzie. Pamiętaj, że nie zawsze więcej znaczy lepiej. Stylizacje możesz też dostosować do aranżacji planów zdjęciowych a w trakcie samej sesji możesz zmieniać ubiór. 
 • Zadbaj o wygląd skóry i włosów! Dzień wykonania zdjęć to raczej nie najlepszy moment na wykonanie peelingu ale z pewnością warto zastosować nawilżające skórę kosmetyki tak by wyglądała ona świeżo i naturalnie. Rozpuszczone, w kucyku lub koku – może warto wypróbować różne opcje a może skorzystać z usługi fryzjera?  
 • Makijaż! Myślę, że makijaż powinien być spójny ze stylizacją, którą wybierzesz na tę okazję. Powinien on też współgrać z Twoim charakterem. Aparat lubi makijaż wyrazisty ale naturalny – kosmetyki tuszujące niedoskonałości użyte w odpowiedniej ilości, odpowiednia oprawa oczu i lekko podkreślone usta. Chyba że masz ochotę zaszaleć – nic nie stoi na drodze – makijaż fotograficzny wykonany przez profesjonalną wizażystkę z pewnością będzie czymś wyjątkowym.  

Jak wygląda sama sesja? Po pierwsze – nie obawiaj się pozowania! Nie ma potrzeby trenowania przed lustrem! Z doświadczenia wiem, że nie każdy lubi się szeroko uśmiechać i nie oznacza to wcale, że będzie gorzej wyglądać na zdjęciach. Postaram się by początkowe napięcie zniknęło po kilku chwilach. Pamiętaj, że moje sugestie mają na celu wpłynięcie na efekt finalny zdjęć. Stawiam na swobodną i miłą atmosferę. Czas spędzony ze mną w studio ma być, dla Ciebie miłym doświadczeniem a zdjęcia pamiątką na długi czas 🙂

Jeśli chcesz porozmawiać o współpracy lub masz pytania - zadzwoń!

+48 515 232 515

Kuba Zdanowicz Fotografia